Opis Firmy

Wiele zakładów przemysłowych działających w sektorze wydobywczym, chemicznym, paliwowo-energetycznym czy metalurgicznym często korzysta z oferty podwykonawców, którzy na ich potrzeby realizują wiele specjalistycznych robót. Jednym z takich podwykonawców jest firma ze strony amc.net.pl, która oferuje między innymi takie prace jak izolacja podłoża, izolacja różnego typu obiektów budowlanych, montaż w trudnych warunkach, kotwienie, wzmacnianie i stabilizacja konstrukcji, mikropale i wiele innych.

Przez ponad ćwierć wieku swojej działalności przedsiębiorstwo to wykonywało kompleksowe remonty hal produkcyjnych, parków zbiorników, składowisk przemysłowych i wiele innych. Jeżeli zatem potrzebujesz podwykonawcy do tego typu robót albo potrzebna jest Ci ekspertyza budynku czy też obiektu podziemnego, możesz zgłosić się na podaną stronę i zamówić taką usługę, która zostanie wykonana rzetelnie i w ustalonym terminie.

Dodano Dnia: 2018-10-01

Wzmacnianie konstrukcji • Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"Nazwa: Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

WWW: https://amc.net.pl/

Adres: Mników, 389

Kod pocztowy: 32-084

Miejscowość: Morawica

Telefon: 12 656-70-88
Skomentuj:


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
s

FIRMY W POBLIŻU


CzesciAGD.pl

https://czesciagd.pl/

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

http://uslugi-minikoparka.com

Relaks Misja - biuro podróży

https://www.relaksmisja.com/

© 2019 - www.tralandia.pl.