Opis Firmy

Wygląd każdego człowieka można w szybki sposób odmienić, jeśli włosy zostaną ścięte lub pofarbowane na inny kolor. Dobry salon fryzjerski w Warszawie to miejsce, w którym codziennie dzieją się małe cuda. To tam klienci nabywają ponownie pewności siebie, a bywa że i radości z życia. Na stronie studiogd.pl można zapoznać się z ofertą jednego ze studiów, które zajmuje się nie tylko modelowaniem, ale również stylizacją włosów. Ten salon fryzjerski zwraca również na to, aby wszystkie usługi były wykonywane w sposób całkowicie profesjonalny tak, aby zadowolenie klienta było na maksymalnym poziomie.

Wspomniany wcześniej salon fryzjerski zajmuje się również przedłużaniem włosów. To rozwiązanie, które szczególnie jest dedykowane tym, którzy mają słabe i cienkie włosy, które trudno zapuścić. Z pewnością warto zajrzeć do tego salonu, by odmienić swój wygląd.

Dodano Dnia: 2018-05-08

Dobry salon fryzjerskiNazwa: Studio GD

WWW: http://www.studiogd.pl/

Adres: Warecka, 5

Kod pocztowy: 00-034

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 22 828 88 01
Skomentuj:


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)


  • Do tego warszawskiego salonu fryzjerskiego chodzę, gdy mam przed sobą jakieś ważne spotkanie biznesowe ponieważ mam pewność, że zrobią mi tam idealną fryzurę.

  • Użytkownik Nicole Wasilewska dodał komentarz 2019-03-13 09:33:38
  • Ocena 3
s

FIRMY W POBLIŻU


Ayming Polska Sp. z o.o.

https://www.ayming.pl

Elfago

http://www.elfago.pl/

© 2019 - www.tralandia.pl.