Opis Firmy

Jeśli mieszkasz w domu, w którym od lat znajduje się parkiet wykonany z prawdziwego drewna, to na pewno wiesz, jak ważna jest jego właściwa pielęgnacja. W innym wypadku może się okazać, że parkiet staje się brzydki, popękany i nie można nawet na niego patrzeć, by nie czuć jakiegoś zgrzytu. Dlatego warto jest się dowiedzieć, jak wygląda cyklinowanie w Poznaniu, aby móc załatwić dla siebie taką usługę i tym samym przestać się martwić tym, że nie wygląda tak podłoga tak, jak by się chciało. Ten zabieg szybko doprowadzi każdy parkiet do porządku i sprawi, że każdy będzie zadowolony, że podłoga znów wygląda doskonale. 

Ze strony debowymlyn.pl możesz dowiedzieć się o tej usłudze czegoś więcej i tym samym sprawić, że nie będziesz się już martwić tym, że nie podoba Ci się to, jak to miejsce wygląda obecnie. Cyklinowanie sprawi, że podłoga znów nabierze swojego wyjątkowego charakteru. 

Dodano Dnia: 2018-01-09

Cyklinowanie na terenie Poznania - https://debowymlyn.pl/Nazwa: Salon Podłóg Drewnianych „Dębowy Młyn”

WWW: https://debowymlyn.pl/

Adres: Iglasta, 6

Kod pocztowy: 64-100

Miejscowość: Leszno

Telefon: 730 332 337
Skomentuj:


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)


  • Usługi cyklinowania podłóg, które serwuje "Dębowy Młyn", są bez cienia wątpliwości na wysokim poziomie. Widać, że ich fachowcy znają się na rzeczy, bo mój parkiet przywrócili do pierwotnego stanu wizualnego.

  • Użytkownik ussadely dodał komentarz 2019-03-13 11:17:57
  • Ocena 4
s

FIRMY W POBLIŻU


Mariusz Januzik KMSTUDIO

http://naklejkomania.eu/

Primex Przemysław Szukała

http://przewozybus.pl/

BHP-KOMPLEX

http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl

© 2019 - www.tralandia.pl.