Opis Firmy

Domowa pielęgnacja na pewno nie wystarczy w przypadku kobiet, które chcą wyglądać fantastycznie mimo upływu czasu i trapiących je problemów. W domowych warunkach można co prawda osiągnąć wiele, ale nie da się na przykład usunąć silnych przebarwień, a tym bardziej zmarszczek. W takich przypadkach warto więc odwiedzić specjalistyczną placówkę, która zaoferuje profesjonalne zabiegi usuwające konkretne problemy.

Znakomity wybór w każdym przypadku może stanowić gabinet medycyny estetycznej w Zabrzu, który przedstawia swoją ofertę na stronie klinikamarkowicz.pl. Jest to placówka ciesząca się wielkim zaufaniem, gdyż korzysta się w niej z najnowszych i najlepszych zdobyczy tej dziedziny medycyny. Zabiegi są więc nie tylko bardzo skuteczne, ale też bezpieczne i komfortowe dla poddających się im osób.

Dodano Dnia: 2018-06-17

Gabinet medycyny estetycznej - Zabrze • Klinika MarkowiczNazwa: Klinika Markowicz

WWW: http://www.klinikamarkowicz.pl/

Adres: Wolności, 124A

Kod pocztowy: 41-800

Miejscowość: Zabrze

Telefon: 605-270-081
Skomentuj:


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)


  • Mogę potwierdzić, że w tym gabinecie medycyny estetycznej można, przy użyciu nowoczesnych urzadzeń, usunąć mankamnety naszej urody. Czy będą to przebrawienia czy zmarszczki - możemy je zredukować właśnie w Klinice Markowicz.

  • Użytkownik semeroora dodał komentarz 2018-08-01 13:17:38
  • Ocena 5
s

FIRMY W POBLIŻU


Techpoint Sp z o.o.

https://klimapoint.pl

Malaya Sp. z o.o.

https://www.aptekawsieci.pl/

P.H. BAU-TEC

https://bau-tec.pl/

© 2019 - www.tralandia.pl.