Opis Firmy

Istnieje wiele różnych sposobów, na które można zaskoczyć swoich pracowników. Ci z pewnością będą się cieszyć, jeśli ich szef zdecyduje się na coś, czego do tej pory pory nie robił. Na przykład wyjazdy integracyjno szkoleniowe na Mazury mogą być taką niespodzianką, która przypadnie do gustu zarówno szefowi, który będzie mógł przeprowadzić planowane szkolenie, jak i pracownikom, którzy będą mogli spędzić ze sobą trochę czasu i jeszcze lepiej się poznać, by ich codzienne kontakty w pracy przebiegały jeszcze lepiej. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat na temat przebiegu takich wyjazdów i tego, w jaki sposób są one organizowane, to wejdź na stronę klekotki.com.pl, gdzie przygotowane zostały wszelkie informacje, które w związku z tym Ci się przydadzą. Jeśli już się z nimi zapoznasz, nie będziesz mieć żadnych wątpliwości co do tego, że Twoim pracownicy mogą właśnie tak spędzić czas. 

Dodano Dnia: 2018-03-01

Wyjazdy integracyjno szkolenioweNazwa: Klekotki Conference & Spa

WWW: http://klekotki.com.pl/

Adres: Klekotki, 1

Kod pocztowy: 14-407

Miejscowość: Godkowo

Telefon: 55 249 00 00
Skomentuj:


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)


  • Byłam właśnie w Klekotki conference & spa właśnie na szkoleniu i było wręcz idealnie. Wszystko zapięte na ostatni guzik.

  • Użytkownik Hanna Jakubowska dodał komentarz 2018-03-14 15:50:28
  • Ocena 3
s

FIRMY W POBLIŻU


Lupus Fabryka Mebli Sp. z o. o.

https://meblelupus.pl/

© 2019 - www.tralandia.pl.